Сканери штрих-кодів
Скануючі пристрої спеціально розроблялися для комерційної діяльності, складського обліку, логістичних компаній. За допомогою їх здійснюється інвентаризація товару на час вступу на складське приміщення, роздрібна торгівля або привласнення внутрішнього коду для детального обліку в магазині, просування посилок у транспортних компаніях. Дані під час зчитування сканером обробляються обліковими програмами та відображаються у вигляді електронної таблиці. На сьогоднішній день скануючі прилади знайшли свою нішу також у медицині. Пацієнту надають індикаційний номер, який прив'язується до історії хвороби, призначаються лікарські препарати, результати аналізів та подальші процедури. Більшість літератури мають нанесення кодів на звороті обкладинки для продажу чи обліку серед бібліотек. Сканери штрих-кодів стали потрібним інноваційним обладнанням для сучасного світу.
Сканери штрих-кодів: загальні характеристики.
Сканери штрих-кодів відрізняються технологією сканування – світлодіодний, лазерний, фотосканер. Також вони мають відмінність у читанні самих штрих-кодів (1D – одномірний, 2D – двомірний) та розширенні, яке вимірюється в mils або міліметрах. Дальність читання залежить від розширення самого коду, чим краще розширення, тим менша дальність. Клас захисту IP42/ IP52/ IP54 від вологи, пилу та інших дрібних зовнішніх подразників не маловажний пріоритет при виборі сканера, чим вище IP, тим більше надійно захищений прилад. Системні інтерфейси KBW, RS-232, HID USB, USB Virtual COM, OPOS, JPOS забезпечують безперебійну передачу даних на персональний комп'ютер, принтер або інше периферійне обладнання. На ринку можна зустріти різні моделі скануючих пристроїв. Залежно від потреби підприємства вони можуть бути провідними або бездротовими з радіусом дії до 100 метрів. Ручна модель виконана у вигляді пістолета. Такі прилади мають ергономічну рукоять, яка зручно поміщається в долоні і не створює оператору протягом дня ніякого дискомфорту. Корпус виконаний з удароміцної первинної обробки пластику, що витримує падіння з висоти від 1 до 1,5 метра. Деякі пристрої обтягнуті еластичною гумою для тактильних приємних відчуттів. Також таке рішення виключає ковзання в руці, що важливо при тривалому робочому процесі персоналу. Стаціонарні сканери встановлюються вертикально. Вони здатні змінювати кут нахилу та зчитувати різні коди на високій швидкості. Такі прилади вважаються багатоплощинними і здатні визначати як одномірні, так і двомірні штрих-коди. Сканери, що вбудовуються, можуть вбудовуватися в горизонтальному або вертикальному положенні в касовий блок. Дані пристрої також мають високу продуктивність та чудову технологію декодування для роботи з пошкодженими етикетками. Здатність сканування від 5-ти до 8-ми площин зі швидкістю від 2400 до 3600 скан/сек значно підвищує продуктивність будь-якого підприємства. Скануючі модулі відрізняються компактними габаритами. На конструкції передбачені невеликі кріплення для зручнішого монтажу до певного обладнання. Незважаючи на компактні розміри, передбачено можливість гнучкого оновлення програмного забезпечення в майбутньому.
Сканери штрих-кодів від "Сфера Вагів"
Інтернет-магазин "sphera-vesov.com.ua" пропонує великий асортимент професійної техніки і обладнання побутового використання. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними і надійними виробниками з усього світу. Нам довіряють підприємці країни, так як ми задовольняємо потреби кожного покупця. Оформити замовлення самостійно на сканери штрих-кодів можна на сайті нашої компанії легко і швидко.