Акумулятори для ваг, як вибрати?
Вагове обладнання використовується у всіх сферах життя - промисловості, складському господарстві, оптовій та роздрібній торгівлі. Якщо уважно вивчити процес переходу технологічних пристроїв з одного типу до іншого, можна уявити, як механіка поступово замінюється електронікою. Тому на сайті Сфера Вагів представлені різні моделі вагового обладнання лабораторного та торговельного призначення.
Електронні ваги із зарядним живленням надходять у продаж у міру того, як виробники вивільняють нові рівні знань та навичок. Прилад необхідно підключити до електричного струму, і лише після цього ваги увімкнуться. Однак деякі пристрої встановлюються далеко від розеток, у приміщеннях без попереднього електропостачання, на відкритих майданчиках, на ринках, у торгових залах. Як перестати працювати у цій ситуації? ніколи. Тепер, коли електронні ваги створені, необхідно створити умови для їхньої безперебійної роботи. Тому, крім обладнання, купуються і акумулятори для ваг, які забезпечать працездатність обладнання, навіть якщо воно знаходиться далеко від цивілізації.
Кому потрібні акумулятори? Абсолютно всім, хто користується цифровими вагами на роботі чи вдома. Це підприємці, які зважують певні товари, працівники ринку, представники супермаркетів та гіпермаркетів, корпоративні працівники, лаборанти тощо. Проте питання правильного вибору блоку живлення не таке просте, як може здатися на перший погляд. Щоб спростити використання ваг і навчитися вибирати батареї для ваг, ми підготували цю статтю.
Механіка проти електроніки або навіщо потрібен акумулятор
При купівлі електронного вагового обладнання необхідно одразу враховувати момент живлення обладнання. Адже для його ввімкнення потрібно бути підключеним до мережі. Якщо він знаходиться в торговому залі або в іншому приміщенні, де зберігається обладнання, вам знадобиться вільна розетка поруч із самими вагами. Якщо ви ствердно відповіли, це не привід відмовлятися від акумулятора. У деяких випадках, таких як аварійне відключення електроенергії, потрібен план «Б». Тут стане в нагоді змінна батарея 6 В або батарея іншого типу, залежно від конфігурації ваги.
Ось чому більшість ваг поставляються з батареями, які можна замінити аналогічними, але зарядженими пристроями. Також, якщо пристрій підключено до джерела живлення, встановлена батарея почне заряджатися сама. Виходить, що як мінімум для двох блоків справді можуть відбуватися безперервні транзакції.
Що таке акумулятор для ваг?
Це пристрій з фіксованими розмірами, який ідеально вписується в конкретну масштабну модель. Цей пристрій простий і надійний — захищає від перегріву, перезаряду, критичної розрядки. Крім того, він захищає обладнання від перенапруги за аварійних відключень електроенергії. У домашніх та комерційних вагах часто використовуються свинцево-кислотні батареї, тому вони можуть:
- робота до 8 годин;
- можливість швидкої зміни зарядних пристроїв;
- заміна акумуляторів на аналогічні пристрої;
- перенесіть пристрій до іншої розетки.
- використовуйте вагове обладнання у виїзній торгівлі.
Якщо уважно вивчити обладнання, яке використовується в Україні, то можна побачити, що електронні ваги поступово витісняють механічні ваги. Це не тому, що механіка погана. Сучасні технології дозволяють мінімізувати кількість приладів та замінити їх єдиною електронною вагою — зі змінними батареями.
Правила вибору батареї
Перш ніж купувати акумуляторні батареї, необхідно розібратися в технічній комплектації самих ваг. Важливо враховувати:
- Умови роботи та місце встановлення вагового обладнання.
- Особливості та використання ваг.
- Тип інструменту.
- Рівень енергоспоживання.
- Побажання до ємності батареї.
Останній критерій безпосередньо впливає на вибір акумулятора. Адже чим компактніші ваги, тим менше енергії вони витрачають, і навпаки. Наприклад, настільні ваги мають акумулятор ємністю від 4 до 6 Ач. Також слід переконатися, що вибраний акумулятор підходить за способом встановлення, відповідає роз'єму, розміру отвору.
Що потрібно знати про батареї:- батареї розраховуються по годинах роботи;
- всі акумулятори продаються в герметичних коробках, щоб запобігти витоку вмісту всередині;
- батареї можуть працювати в будь-якому положенні - вертикальному та горизонтальному.
- Відкрийте для себе платформні ваги: навіщо вони потрібні і як вибрати найкращі. У нашій статті ми докладно розглянемо сфери застосування платформних ваг, їх основні переваги та ключові характеристики. Дізнайтеся, які параметри важливо враховувати при виборі цих ваг для вашого бізнесу чи виробництва. Готові до точних та надійних вимірів? Тоді наша стаття – ваш надійний путівник у світі платформних ваг!
- Вивчаємо електронний кантер: унікальні можливості та сфери застосування. У нашій статті ми розповімо про ключові особливості електронного кантера та його застосування у різних галузях. Дізнайтеся, як цей інструмент забезпечує точні та ефективні виміри для ваших завдань. Чи готові заглибитися у світ електронних кантерів? Тоді ласкаво просимо до нас у статтю!