Як налаштувати торговельні електронні ваги
Розвиток технологій спричинив те, що ваги для наповнення та інші електронні вимірювальні пристрої стали невід'ємною частиною торгових відносин. Неважко помітити, що ваги використовуються не тільки у виробничій сфері, а й у сфері праці. Вони широко використовуються у повсякденному житті, повсякденній життєвій практиці. Однак, щоб використовувати ваги повною мірою, важливо правильно їх налаштувати, відкалібрувати та активувати додаткові функції.
Крок 1: Визначте тип торговельних ваг
Для того щоб зрозуміти, що потрібно для налаштування електронних торгових ваг, рекомендуємо ознайомитися з двома найбільш популярними їх різновидами. Існує велика кількість пристроїв, які можна розділити на дві групи:
- Настільний пристрій.
- Підлогові пристрої.
Зверніть увагу на платформні ваги, слід звернути увагу на їх основні відмінності. Вони мають невеликий розмір, що обмежує масу, яку можна зважувати одночасно. Тому "Сфера Вагів" продає підлогові покриття для невеликих торгових організацій, супермаркетів та ринків.
Ваги для підлоги часто називають складськими, тому що вони використовуються для вимірювання маси на складах, базах і в оптових магазинах.
Також варто відзначити, що електронні ваги часто купують люди, далекі від торгівлі. Цей метод використовується визначення маси людини чи тварини. Також є кухонна електроніка, що дозволяє відміряти необхідну кількість їжі, наприклад, за рецептом чи відміряти ідеальні пропорції для ліків, гомеопатичних засобів.
Варто зазначити, що незалежно від типу та розміру вагового обладнання, кожне обладнання потребує своєчасної перевірки точності, регулювання та регулярного технічного обслуговування.
Крок 2. з'ясовуємо принцип роботи ваг
Справжнє питання полягає в тому, навіщо вам ваги, якщо це сучасний пристрій. Продавці та співробітники багатьох роздрібних мереж, заснованих кілька десятків років тому, не з чуток знайомі з класичними побутовими приладами. Після того, як платформа готова, випускається набір вантажів різної ваги з продуктом на одній стороні і продуктом на іншій. Вимірювання можна досягти, якщо дві платформи збалансовані. Складно, довго та не завжди точно. Крім того, було багато прецедентів з боку покупця щодо виміру якості.
Впровадження електроніки практично виключило можливість зважування, оскільки в руках продавця майже нічого не впиралося.
По суті, електронні ваги працюють так само, як механічні ваги. Як і раніше, навантаження лягає на платформу, яка деформує пружину. Тензодатчики фіксують ці зміни. Також в електронній моделі інформація на датчик подається за допомогою електричного струму. Перетворюється на дані ваги на дисплеї.
Ось тут і набуває чинності основне завдання огляду - з'ясувати, чи відповідає показання на екрані фактичної маси товару/предметів.
Крок 3: переходимо до налаштування електронного обладнання
Кожна одиниця техніки має паспорт, інструкції та документи, що підтверджують її робочі норми. Тому сама процедура вимірювання полягає в порівнянні еталонної калібрувальної гирі з індикатором маси, що відображається на дисплеї. Примітно, що крихітні пристрої вагою кілька грамів використовуються в лабораторному обладнанні. У той час як торговельні аналоги калібруються за допомогою ваги від одного до кількох кілограмів. Платформи та вантажні конструкції потребують більшої ваги, тому вони досить важкі.
Алгоритм дій:
- Переведіть ваги в режим калібрування. Для цього натисніть кнопку, щоб активувати перехід.
- Контрольна вага установки. Встановіть вантажі фіксованої маси на платформу, вільну від сторонніх предметів.
- Зніміть калібрувальний вантаж.
- Перевірте отримані результати.
Оскільки вага гирі заздалегідь відома і постійна, важливо звертати увагу на дані, що відображаються на дисплеї. Якщо цифри збігаються, пристрій працює справно і втручання не потрібне. Незначні відмінності див. у таблиці можливих помилок. Відмінності в межах норми - можна продовжувати роботу, результати виходять за межі норми - потрібні додаткові коригування.
Варто відзначити, що розташування обладнання, чистота та рівність поверхні можуть впливати на продуктивність. Тому перед регулюванням слід переконатися в рівністі пристрою та відсутності під ногами сторонніх предметів.
- Відкрийте для себе платформні ваги: навіщо вони потрібні і як вибрати найкращі. У нашій статті ми докладно розглянемо сфери застосування платформних ваг, їх основні переваги та ключові характеристики. Дізнайтеся, які параметри важливо враховувати при виборі цих ваг для вашого бізнесу чи виробництва. Готові до точних та надійних вимірів? Тоді наша стаття – ваш надійний путівник у світі платформних ваг!
- Вивчаємо електронний кантер: унікальні можливості та сфери застосування. У нашій статті ми розповімо про ключові особливості електронного кантера та його застосування у різних галузях. Дізнайтеся, як цей інструмент забезпечує точні та ефективні виміри для ваших завдань. Чи готові заглибитися у світ електронних кантерів? Тоді ласкаво просимо до нас у статтю!